Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.


Od 1.4.2024 měníme název v souladu s usnesením výročního jednání.


Jihočeská Lambda zapsaný spolek


Otvírání lesa 22.5.

Otvírání lesa 22.5.

Pozvánka na tradiční otvírání lesa.


Naše akce sice přichází v tomto koronavirovém roce až na konci května. Ovšem o to lepší budou podmínky. Květy všude a hodně zeleně jsou příslibem naší dobré nálady.
Pozvánka na tradiční otvírání lesa.

Naše akce sice přichází v tomto koronavirovém roce až na konci května. Ovšem o to lepší budou podmínky. Květy všude a hodně zeleně jsou příslibem naší dobré nálady.V příloze zde … vidíte místo setkání. Bude to trochu dál (+200m) než tradičně na pasece pod Švábovým Hrádkem. Pro jistotu od hlavní cesty (Branišovská) budu vázat krepové fáborky po lesní cestě aby někdo nezabloudil.


Až se nabažíme opečených špekáčků (každý si vezme svoje) půjdeme spláchnout pivem do hospody U Hada. Která je na Branišovské ulici. Kdo nás bude hledat budeme tam tak od 19 hodin cca do 22:00. Pozor sedíme venku tak vezměte teplé oblečení. Možná více než pivo půjdou grogy.Fotografie je z posledního zavírání lesa kdy nás bylo pěkných patnáct kousků. Tak ať se zase setkání podaří.


Dotazy na telefonu nebo emailem co je pod čarou stránky.

JLmarecek 15.05.2020 09:36 2,192 0 komentářů 0 z celkových 0 hodnocení

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Hodnocení je k dispozici pouze členům.

Prosím Přihlásit se nebo Registrovat volit.
Skvělý! (0)0 %
Velmi dobrý (0)0 %
Dobrý (0)0 %
Průměrný (0)0 %
Špatný (0)0 %