Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.


U příležitosti třiatřicátého výročí vzniku Jihočeské Lambdy jsme otevřeli kroniky klubu od roku 1990 až 2010. A také galerii 15-tého výročí klubu ve fotografii.


Ve vzpomínkách se těšíme na další kroky našich mladých následovatelů.


Uživatelé online
Hosté online 1
Členové online 0

Celkem členů: 8
Nejnovější člen: Jk
Nejnovější soubory ke stažení
Nejnovější články
Ke stažení
V průběhu roků jsme se setkali s mnoha anketami a dotazovacím akcemi. Jejich vyústění byla často diplomová, bakalářská roční či seminární práce studentů i vědeckých pracovníků. Mnohé tyto práce dobře zobrazují vývoj pohledu na gay a lesbickou problematiku v letech i v nedaleké minulosti. Přehledně představují další zdroje studia a seznamují s jejich autory. Určitě doporučujeme před započetím podobných výzkumů seznámit s kroky předešlých studentů. Práce jsou ke stažení v PDF pro každého kdo provede jednoduchou registraci na našich stránkách (požadujeme pouze email a nějakou přezdívku, tyto údaje nezveřejňujeme a nezasíláme žádná reklamní či já sdělení). Odměnou vám bude možnost vyjádřit se ke kvalitě práce a diskuse s těmi co již práci mohli číst.
Soubory ke stažení zatím nebyly přidány
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?