V ROCE 2019 DOJDE K PŘESUNU STRÁNEK ORGANIZACE NA NOVÝ REDAKČNÍ SYSTÉM A TAKÉ NA NOVÝ SERVER. LZE OČEKÁVAT VÝPADKY V PŘIPOJENÍ I OBSAHU ZA COŽ SE OMLOUVÁME.
TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2019 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
» Hosté on-line: 1

» Členové on-line: 0

» Registrovaní členové: 18
» Nejnovější člen: Jmarecek
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Navigace
Odkazy: GLBTI portály a WEBy v ČR
COLOUR PLANET
ColourPlanet ColourPlanet je skvělý, všestranný a delší dobu již platný pokus spojit naše vnitřní komunitní zájmy s již všudy přítomnou komercí a světem politiky i šoubyznysu.
Skutečný, všestranný, informační portál pro LGBTI komunitu v ČR, který přináší komentáře z domova i ze světa, tak jako svou praktickou aktivitu organizuje vyhodnocení a ocenění osob i organizací s největším přínosem pro celou Českou gay i lesbickou komunitu za uplynulý rok.
Přidané: 19.09.2011 Zobrazené: 1460
Jihočeská Lambda na FACEBOOKU
JL na Facebookut LAMBDA na FACEBOOKU je to souběžná stránka na facebooku, umožňuje rychle spojit uživatelské názory s komunikací mezi lidmi, přáteli a známými. Bohužel rozšiřující se možnosti pomalu a jistě celý systém pěkně znepřehledňuji. Pomalu by to chtělo samostatného administrátora této části.
Přidané: 19.09.2011 Zobrazené: 2186
GAY-CB - PINKOUT
GAY-CB - PINKOUT GAY-CB - PINKOUT Pro někoho je hudba celý svět. A tady to platí úplně. James pořádá pravidelné hudební ochutnávky zvané PINKOUT v kavárně u Černého Velblouda v Českých Budějovicích. Návštěva bývá velká ale vícero mladých lidi, někdy (podle našich „závistivých zdrojů“), ale zaměňuji „gay friedly“ za „rychlovku gay sexu na WC“. Tak kluci pozor, pod vlivem alkoholu je dobře, ale ráno bývá kocovina
Přidané: 20.09.2011 Zobrazené: 1612
eLnadruhou
eLnadruhou eLnadruhou je nejen o činnosti děvčat, která jdou vlastním směrem. Pořádají festival, sportovní turnaje, fotosoutěže, aj.. Mají skutečně živé aktivity organizované holkami, které máme rádi. Škoda, že jsou až v Praze.
Přidané: 25.04.2012 Zobrazené: 1413
ČSAP & Dům světla
Dům světla – testy na HIV, pomoc HIV pozitivním, prevence, informace o HIV a AIDSČSAP je zřizovatelem Domu světla, který slouží také jako azylové centrum pro HIV pozitivní v nouzi. Uvedené zařízení považujeme za skutečného poskytovatele služeb a pomoci zejména pro nemocné a pozitivní. Do značné míry je podporováno MZ a rozpočtem ČR, ale neobejde se ani bez pomoci nás všech.
Přidané: 04.05.2012 Zobrazené: 1520
HOMOSEXUALITA - LGBT-Buďte tím kým JSTE
Objev nové webovky s naší tématikou je pro mě vždy výzvou vyzvědět jaký je za tím záměr. Po dohodě s autory máme možnost položit Leoně Veselé otázky abychom vše pro Vás zjistili.

Děkujeme za odezvu na webu, který zřejmě bude mít tendenci jako mi regionálně pokrýt oblast ve kterém žiji. Tedy BRNO.
Přidané: 30.08.2012 Zobrazené: 1466