V ROCE 2019 DOJDE K PŘESUNU STRÁNEK ORGANIZACE NA NOVÝ REDAKČNÍ SYSTÉM A TAKÉ NA NOVÝ SERVER. LZE OČEKÁVAT VÝPADKY V PŘIPOJENÍ I OBSAHU ZA COŽ SE OMLOUVÁME.
TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2019 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
Zbývá jen pár dní a GAYMEN uzavírá přihlášky
"HOMOSEXUALITA" až domů 28.2.2012
AIDS poradnaChtěla bych Vás pozvat na přednášku ZDARMA, která se koná 28.2.2012 na téma:
Homosexualita (úterý 28.2.od 19:30 cca na 1hod + diskuse)
přednášející Mgr. Veronika Benešová, Ph.D.
Stačí Vám PC se zvukem - přednášejícího vidíte na obrazovce.STAČÍ SPUSTIT TENTO LINK
a jste v posluchárně. viz. další podrobnosti a hodnocení v textu.
18.2. GAYMANi začínají na na "Hřbitovní párty"
LAMBDA domáci informaceMáme možnost spojit příjemné s užitečným. Najedenou zviditelnit nadějně se rozvíjející soutěž GAYMEN, podpořit projekt Fondu ohrožených dětí KLOKÁNEK, a ještě se pobavit na TRAVESTI vystoupením které ještě v ČB nebylo.
Podrobnosti si přečtete v celém textu této novinky.
Připravujeme v roce 2012
LAMBDA domáci informaceVážení členové klubu , přátelé a kamarádi i kamarádky.
Kdo byl zvyklý na činnost klubu, která se některým z nás scvrkla jen na tradiční Nemanické (dříve JIVAKové) setkávání při muzice, bude muset hledat i další naše aktivity.
Na jednání rady jsme vyhodnotili, že jednotlivé party si již svoje místa setkávání nalezly a zpravidla jsou spojena i s dalšími osobními a aktivitami a zájmy podle věku i zaměření. Dnes již každá restaurace ráda vyčlení stůl nebo i větší místo těm kdo si to přeji a zejména mají na úhradu alespoň nějaké útraty a nemá žádné potíže sledovat i dvojice nebo i party našinců při běžné zábavě jakou je konzumace nabízených pochutin. Tedy JL necítí potřebu taková setkání organizovat a v dalším období se budeme věnovat aktivitám s nižší četnosti, ale s o to větším nasazením na jejich zajištění a zaplnění zajímavým obsahem.


Příkladem jsou již zpracovávané akce:
GAYMAN 2012
30. LET HOSI LINZ
KLUCI CB NA VODĚ


PF 2012
Děkuji všem našim členům, ale i sympatizantům za další rok přízně. Jihočeská Lambda je tu 22 let pro všechny co si myslí že gay a lesbické hnutí mělo a má smysl pro osobní život třeba jen několika procent našich občanů, kterým měnilo a mění život a nebo ovlivňuje postoje společnosti k poznání a porozumění na náš života.
Lékaři ročně odhalí HIV u pěti až devíti těhotných
17.12. Ozvěny MEZIPATRA - film a pak zábava.
FilmyFilmových večerů chtivé zájemce zveme již od 19 hodin na Palubu v ČB. Po ukončení promítání a besedy pokračuje zábava ve známém stylu.

POZOR PROMÍTANÍ ZAČÍNA V 19 HODIN.
o filmu "The Trip " další informace v textu příspěvku

Výlet, výstava návštěva HOSI centra v Linci a zábava.
KRONIKAPo dlouhé době uskutečníme společný výlet za hranice všedních dní. Linec nás volá ...

Mit persönlicher Teilnahme des Künstlers aus Brno (Brünn), Tschechien; musikalische Begleitung (Flöte): Lukáš Herink, In Zusammenarbeit mit Jihočeská Lambda, České Budějovice.

Už se na nás těší. HOSI LINZ - pozvánka na výstavu výtvarníka z ČR
Pojedeme na trase STRAKONICE (PÍSEK) - ČESKÉ BUĎEJOVICE - KAPLICE - LINEC a zpět.
O ÚČASTI A PRŮBĚHU V TEXTU NOVINKY
VŠECHNY FOTOGRAFIE V GALERII
Kdo nám pomáhá toho máme rádi.
SVĚT LGBTIAleš Cibulka: Byl jsem pásek z kolonády Aleš Cibulka: Byl jsem pásek z kolonády
S herečkami Vilmou a Adélou Cibulkovými příbuzný není. Ani se slavnou slovenskou tenistkou Dominikou Cibulkovou nemá nic společného. Aleš Cibulka, moderátor, herec, spisovatel a chalupář.
FOTO: Michaela Feuereislová


GayMan 2011 má své odezvy. 1.10.
KRONIKAFilip Ublick (18) a Tomáš Varadi (19 let) oba jsou již navěky zapsaní jako první finalisté v soutěži GayMen 2011 v ČR z našich jižních Čech. A že jde o znovuobjevení soutěže jež má kořeny až v začátcích gay hnutí. Tedy v době kdy oba dnešní finalisté ještě byli v plínkách. Ale tenkrát jsme nikoho do soutěže nezískali. Možná máte chuť je uvidět na živo nyní chvilku po samotné soutěži ?

A také se podívat jak vlastně kluci vypadají. Nedalo mi to pro Vaše oči jsem je přidal do textu novinky. Přejeme jim úspěchy i dále a hlavně aby na jižní Čechy nezapomněli.

Osobní pozvání Jirky Hromady
KRONIKAMilí přátelé,
Česká televize se rozhodla natočit se mnou 13. komnatu. Když mi před časem zavolali z produkce, zareagoval jsem, že žádnou třináctou komnatu nemám.
"To nevadí, my už nějakou najdeme," uklidnili mě.

A našli...
Nebo ne?

Odpověď na tuto otázku vám určitě dá premiéra tohoto pořadu v pátek 23.
září ve 21.00 hodin na ČT1.


Srdečně vás k odemykání třinácté komnaty Jirky Hromady zvu.

Více informací, foto a upoutávku najdete na 13. komnata Jiřího Hromady v pátek 23. září 2011 na ČT1