TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2018 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
GAY GAMES v odlesku OLYMPIADY
Předělávat nikoho nechceme, zní z Lambdy
CAFE HOSTEL je místem, kde se v Budějovicích scházejí na společné akce gayové a lesbičky. Pro gay a lesby je také určena jedna sředa v měsíci v baru VELBLOUD - PINKOUT. - vše si přečtěte na straně 5 výdaní Budějovicko 24/2012 z 13.6.2012.


Podpořte partu bláznů co dělají zadarmo pro skupinu o kterou ve skutečnosti stoji jen málokdo. Když se nebudeme bavit sami tak budeme jen platící diváci na cizích akcích.
Jan Bendík nebo Bendig ? - gay - vzkaz Jihočeské Lambdy
Diskriminace HIV pozitivních v oblasti zaměstnanosti
Letošní ocenění LGBT komunity uděleny. Kdo je získal?
Výstava Berlin – Yogyakarta
AIDS poradnaVážená paní, vážený pane,

jménem předsedy České společnosti AIDS pomoc, o. s. a jménem ředitele Domu světla si Vás a Vaše přátele dovoluji srdečně pozvat na vernisáž výstavykterou nám laskavě pro vystavení v Praze zapůjčila slovenská „iniciativa inakosť“, resp. polská Kampania Przeciw Homofobii.
Těšíme se na Vaši návštěvu!

Za Českou společnost AIDS pomoc, o. s. (R.S.V.P.)

Július Szabó
fundraiser

Mladíka vyhodili od policie kvůli AIDS.
Zbývá jen pár dní a GAYMEN uzavírá přihlášky
"HOMOSEXUALITA" až domů 28.2.2012
AIDS poradnaChtěla bych Vás pozvat na přednášku ZDARMA, která se koná 28.2.2012 na téma:
Homosexualita (úterý 28.2.od 19:30 cca na 1hod + diskuse)
přednášející Mgr. Veronika Benešová, Ph.D.
Stačí Vám PC se zvukem - přednášejícího vidíte na obrazovce.STAČÍ SPUSTIT TENTO LINK
a jste v posluchárně. viz. další podrobnosti a hodnocení v textu.
18.2. GAYMANi začínají na na "Hřbitovní párty"
LAMBDA domáci informaceMáme možnost spojit příjemné s užitečným. Najedenou zviditelnit nadějně se rozvíjející soutěž GAYMEN, podpořit projekt Fondu ohrožených dětí KLOKÁNEK, a ještě se pobavit na TRAVESTI vystoupením které ještě v ČB nebylo.
Podrobnosti si přečtete v celém textu této novinky.
Připravujeme v roce 2012
LAMBDA domáci informaceVážení členové klubu , přátelé a kamarádi i kamarádky.
Kdo byl zvyklý na činnost klubu, která se některým z nás scvrkla jen na tradiční Nemanické (dříve JIVAKové) setkávání při muzice, bude muset hledat i další naše aktivity.
Na jednání rady jsme vyhodnotili, že jednotlivé party si již svoje místa setkávání nalezly a zpravidla jsou spojena i s dalšími osobními a aktivitami a zájmy podle věku i zaměření. Dnes již každá restaurace ráda vyčlení stůl nebo i větší místo těm kdo si to přeji a zejména mají na úhradu alespoň nějaké útraty a nemá žádné potíže sledovat i dvojice nebo i party našinců při běžné zábavě jakou je konzumace nabízených pochutin. Tedy JL necítí potřebu taková setkání organizovat a v dalším období se budeme věnovat aktivitám s nižší četnosti, ale s o to větším nasazením na jejich zajištění a zaplnění zajímavým obsahem.


Příkladem jsou již zpracovávané akce:
GAYMAN 2012
30. LET HOSI LINZ
KLUCI CB NA VODĚ