V ROCE 2019 DOJDE K PŘESUNU STRÁNEK ORGANIZACE NA NOVÝ REDAKČNÍ SYSTÉM A TAKÉ NA NOVÝ SERVER. LZE OČEKÁVAT VÝPADKY V PŘIPOJENÍ I OBSAHU ZA COŽ SE OMLOUVÁME.
TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2019 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
Jihočeši na PRAGUE PRIDE 2012
KRONIKA

Bylo nám tam skvěle. Ve společnosti soutěžících o titul GAYMAN 2012, významných politických osobnosti, nových i zasloužilých reprezentantů gay a lesbického života v ČR.

Pozdravy pro Jihočeskou Lambdu mohu předat od kandidáta na prezidenta Jiřího Diensbier, paní Jiřiny Šiklové populární české socioložky a publicistky, Džamili Stehlíkové koordinátorky prevence AIDS. Jirka Hromada poslal osobní přání rychlého uzdravení předsedovy správní rady Jihočeské Lambdy, našemu Karlovi Veselému. Poděkování patří Všem organizátorům dnes již monstrózní akce v čele s Czeslawem Walekem.

Všimněte si, že každý polní festival, který ruší vesnice v širém okolí je v mediích více popisován než stejné množství našinců na festivalu lásky a přátelství. Pochopil jsem vzkaz medii pro čtenáře a posluchače – „žerte se a perte se, to se nám líbí“.

A kde jsi byl tentokráte Ty? Kdo byl jinde má šanci zase až za rok. Nebo také na poslední akci duhového léta 2012 – kterou je soutěž o GAYMANY 2012 již 31.8. od 20 hodin. Cože ? Aha … zase nemáš čas … neva. Tak jindy.

I pro Vás Jihočechy máme něco navíc zbývají vstupenky již jen za 150 ,- Kč máme na skladě. (víme , šetřit se musí, ale žádná zábava není zadarmo)
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.