V ROCE 2019 DOJDE K PŘESUNU STRÁNEK ORGANIZACE NA NOVÝ REDAKČNÍ SYSTÉM A TAKÉ NA NOVÝ SERVER. LZE OČEKÁVAT VÝPADKY V PŘIPOJENÍ I OBSAHU ZA COŽ SE OMLOUVÁME.
TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2019 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
Kokánek probudil GiLmura
LÁSKAKokánek probudil GiLmura
Jihočeská Lambda, na pozvání prezidenta soutěže GAYMAN a s pověřením finalistů se zúčastnila návštěvy v zařízení Fondu ohrožených dětí pro děti vyžadující okamžitou pomoc Kolokánek v Jindřichově Hradci.


Rozhovor s paní řiditelkou ukázal, že naše snažení spojuje to, že jsme na straně těch co se nemohou bránit a ani si svůj osud nevybrali sami. Nemáme ambice stát se zachránci tohoto typu péče. Přesto máme pocit, že nelépe sami na sobě jsme poznali jak je někdy pomoc jiného/jiných potřebná. I u nás zbývá místo v srdci i v pokladničce a svou troškou do mlýna na provoz domova přispějeme.

Třeba nás napadlo tradiční vánoční PFka ozdobit obrázky dětí z domova. Samozřejmě, že by Ježíšek snahu ocenil. V každém z nás je spousta citu a lásky, kterou je třeba někde předat. A pro zlost škarohlídům to jde i takto zprostředkovaně, aby ani náznakem nevznikl dojem, že nebohé děti chceme kazit.

Také Vás napadá v těchto souvislostech, že se nikdo moc nezajímá třeba o staré lidi? Můj sen je udělat něco jako byl pověstný „Timur a jeho parta“ jeho obdobu pro naše „pratety“. Napadá mě pracovní název GiLmur (gayové i lesbičky mohou udělati radost) a mohli bychom pomoci o vánočním čase se štědrým večerem předstihu pro nemocné a přestárlé či osamělé muže i ženy, nebo návštěvou k narozeninám, společným výletem do blízkého okolí a jiné.
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.