TYTO WEBOVÉ STRÁNKY S PROJEKTY PREVENCE HIV/AIDS PROVOZUJEME ZA FINANČNÍ PODPORY DOTAČNÍHO PROGRAMU MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ ČR V ROCE 2017 A ODPOVÍDAJÍ POŽADAVKŮM „NÁRODNÍHO PROGRAMU ŘEŠENÍ PROBLEMATIKY HIV/AIDS“.
GAYMANi bezpečně dorazili do Českých Budějovic
SVĚT LGBTI
Po oficiálním přijetí na českobudějovické historické radnici , kvůli kterému v pátek v 16 hodin setrvali v parném slunečném odpoledni hned dva náměstci primátora Juraje Thomy, Ing. Popelová a Mgr. Podhola, následovala prohlídka budovy a centra města. Pohledem z výšky i z ulice. Že najdeme na chodbách radnice i stylovou duhovou výzdobu v podobě papouška jsme opravdu nečekali. Bylo to milé, děkujeme Vám.


Vítáme Vás chlapci a přejeme příjemný pobyt stejně jako představitelé města. Pobyt takto významné návštěvy je pro nás i pro město historicky první a zaslouží si zmapovat první kroky soutěže po dlažbách náměstí Přemysla Otakara II. Pohled do dálky umožnil výstup na Černou věž. Ten prověřil zdravotní stav soutěžících , ale také doprovodu. Přežili jsme to všichni.


Rozkoš bez rizika si nás našla i večer na uvítacím večírku v Cafe Hostel. Myslím že jsme udělali vše pro prevenci jako ve všemi sledovaném Londýně a také rozdali několik desítek kondomů. Děvčata slíbila, že v sobot večer dorazí se stejnou dávkou i na Duhový vor. Tak se těšíme na další spolupráci.Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.