V ROCE 2019 DOJDE K PŘESUNU STRÁNEK ORGANIZACE NA NOVÝ REDAKČNÍ SYSTÉM A TAKÉ NA NOVÝ SERVER. LZE OČEKÁVAT VÝPADKY V PŘIPOJENÍ I OBSAHU ZA COŽ SE OMLOUVÁME.
TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2019 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
GAYMANi bezpečně dorazili do Českých Budějovic
SVĚT LGBTI
Po oficiálním přijetí na českobudějovické historické radnici , kvůli kterému v pátek v 16 hodin setrvali v parném slunečném odpoledni hned dva náměstci primátora Juraje Thomy, Ing. Popelová a Mgr. Podhola, následovala prohlídka budovy a centra města. Pohledem z výšky i z ulice. Že najdeme na chodbách radnice i stylovou duhovou výzdobu v podobě papouška jsme opravdu nečekali. Bylo to milé, děkujeme Vám.


Vítáme Vás chlapci a přejeme příjemný pobyt stejně jako představitelé města. Pobyt takto významné návštěvy je pro nás i pro město historicky první a zaslouží si zmapovat první kroky soutěže po dlažbách náměstí Přemysla Otakara II. Pohled do dálky umožnil výstup na Černou věž. Ten prověřil zdravotní stav soutěžících , ale také doprovodu. Přežili jsme to všichni.


Rozkoš bez rizika si nás našla i večer na uvítacím večírku v Cafe Hostel. Myslím že jsme udělali vše pro prevenci jako ve všemi sledovaném Londýně a také rozdali několik desítek kondomů. Děvčata slíbila, že v sobot večer dorazí se stejnou dávkou i na Duhový vor. Tak se těšíme na další spolupráci.Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.