V ROCE 2019 DOJDE K PŘESUNU STRÁNEK ORGANIZACE NA NOVÝ REDAKČNÍ SYSTÉM A TAKÉ NA NOVÝ SERVER. LZE OČEKÁVAT VÝPADKY V PŘIPOJENÍ I OBSAHU ZA COŽ SE OMLOUVÁME.
TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2019 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
Pozvánka na tiskovou konferenci
AIDS poradna
Pozvánka na tiskovou konferenci
Dobrý den, dovolujeme si Vás při příležitosti Světového dne boje proti AIDS (1. 12.) a v rámci Evropského týdne testování (18-25.11) pozvat na tiskovou konferenci Jihočeské Lambdy z.s. (dále JL) a Krajské hygienické stanice Jihočeského kraje (dále KHS JČ). Rádi bychom Vás seznámili s činnosti Jihočeské Lambdy, KHS JČ a ROZKOŠE bez RIZIKA (dále R-R) směrem k prevenci HIV/AIDS. Celostátní a krajské statistické výstupy představí vedoucí pracovnice KHS JČ a podmínky vhodné pro bezplatné i anonymní testování rizikových skupin předvedeme v poradenském centru R-R.

Konferenci povede Ing. Jiří Mareček jednatel JL, za KHS JČ se zúčastní členka komise HIV/AIDS Ministerstva zdravotnictví doc. MUDr. Květoslava Kotrbová, Ph.D. ředitelka KHS a ředitelka protiepidemického odboru MUDr. Jitka Luňáčková. Rozkoš bez rizika poskytne své prostory k jednání a ukázce testování a s provozem poradenského místa seznámí zájemce jeho vedoucí Bc. Monika Kochlőflová, DiS.

Pro případný rozhovor budou k dispozici dva mladí muži, kteří budou ochotní odpovídat na otázky spojené s problematikou homosexuality i osobního coming outu a promluvit o své zkušenosti s nutností úpravy životního stylu v prostředí se zvýšeným rizikem nákazy HIV+.

Určeno mediím, pro veřejnost je nutná rezervace na telefonním čísle 736173325 Jiří Mareček.
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.