TYTO WEBOVÉ STRÁNKY S PROJEKTY PREVENCE HIV/AIDS PROVOZUJEME ZA FINANČNÍ PODPORY DOTAČNÍHO PROGRAMU MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ ČR V ROCE 2017 A ODPOVÍDAJÍ POŽADAVKŮM „NÁRODNÍHO PROGRAMU ŘEŠENÍ PROBLEMATIKY HIV/AIDS“.
Připravujeme v roce 2012
LAMBDA domáci informaceVážení členové klubu , přátelé a kamarádi i kamarádky.
Kdo byl zvyklý na činnost klubu, která se některým z nás scvrkla jen na tradiční Nemanické (dříve JIVAKové) setkávání při muzice, bude muset hledat i další naše aktivity.
Na jednání rady jsme vyhodnotili, že jednotlivé party si již svoje místa setkávání nalezly a zpravidla jsou spojena i s dalšími osobními a aktivitami a zájmy podle věku i zaměření. Dnes již každá restaurace ráda vyčlení stůl nebo i větší místo těm kdo si to přeji a zejména mají na úhradu alespoň nějaké útraty a nemá žádné potíže sledovat i dvojice nebo i party našinců při běžné zábavě jakou je konzumace nabízených pochutin. Tedy JL necítí potřebu taková setkání organizovat a v dalším období se budeme věnovat aktivitám s nižší četnosti, ale s o to větším nasazením na jejich zajištění a zaplnění zajímavým obsahem.

Příkladem jsou již zpracovávané akce:
GAYMAN 2012
30. LET HOSI LINZ
KLUCI CB NA VODĚ

Možná je to málo, možná pro někoho zbytečná snaha. Ale to už si každý srovná v hlavě sám. Je možné čekat doma na zázrak (příjezd prince na bílém koni) , a nebo přijít tyto nápady realizovat. Není větší zábava než po úspěšné akci si dát panáka s přáteli a pěkně vše pomluvit. Samozřejmě stojíme i o sponzory a dovedeme si představit i možnost reklamy.

Tak pozor na chladno venku , i když jak už bylo někde řečeno: „... jak může být teplému zima? “
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.