V ROCE 2019 DOJDE K PŘESUNU STRÁNEK ORGANIZACE NA NOVÝ REDAKČNÍ SYSTÉM A TAKÉ NA NOVÝ SERVER. LZE OČEKÁVAT VÝPADKY V PŘIPOJENÍ I OBSAHU ZA COŽ SE OMLOUVÁME.
TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2019 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
Vážení příznivci a příznivkyně PROUDu a PRAGUE PRIDE
LÁSKAVážení příznivci a příznivkyně PROUDu,

Prague Pride 2016 startuje již příští týden​ v pondělí​. Chtěl bych Vás proto pozvat na akce, které bude PROUD v rámci Prague Pride pořádat​, ale také poprosit o spolupráci.

Prosím o sdílení ​fb ​událostí i ​o ​pozvání přátel​​ ​a hojnou účast. Budeme také potřebovat vypomoci během soboty 13. srpna před průvodem s nafukováním balonků a s vypravením 20 metrů dlouhého vláčku www.vyl​etnivlacek.cz, který letos připravujeme pro děti a seniory​/ky​ v rámci naší Kočárkové jízdy. Také bude třeba pomoc na stánku ​PROUDu ​na Letné. Ozvěte se mi proto prosím co nejdříve na email petr.lane@proudem.cz a já vám napíši podrobný harmonogram, kde, co a kdy​ bude potřeba ​...

Na co se můžete těšit:

- Pondělí 8. srpna až neděle 14. srpna výstava Různé rodiny, stejná práva v Americkém centru. Výstava fotografií queer rodin s dětmi.​ ​Více info zde


- Úterý 9. srpna v 19.00 debata podPROUDem na téma LOVE: EVOLution. ​Se skvělými hosty probereme LÁSKU z jiné perspektivy, než jakou znáte z lifestylových časopisů. Jaká je, jaká může být a jaká byla? Mění se to jak milujeme? Potkáme se tradičně ve Světě hub http://www.svet-hub.cz/ ve Slovenské ulici 21 kousek od Náměstí Míru.
Více v události https://www.facebook.com/events/803575939744202/

- Čtvrtek 11. srpna v 17.00 Duhová školení pro další vzdělávání. Setkáváte se ve své práci (ve škole, na úřadě, v ordinaci, v terénu) s LGBT+ lidmi? Řešíte homofobní jednání, netoleranci okolí, obtížný coming out, stížnosti, nebo implementujete projekty zaměřené na genderovou a sexuální inkluzi a diverzitu? Pak jsou tu pro vás Duhová školení. Potkáme se ve Světě hub http://www.svet-hub.cz/​ ​ve Slovenské ulici 21 kousek od Náměstí Míru.​ ​Více​ info​​ ​zde


- Sobota 13. srpna Kočárková jízda. Pojedeme všem (nejen poslankyni Nytrové) připomenout, že všechny rodiny by měly mít stejná práva. Letos poprvé vypravíme vláček pro děti a seniory​/ky​. Tyrkysová trika kampaně objednávejte na https://www.queershop.cz/tricko-ruzne-rodiny-stejna-prava. K dispozici budou také balonky v PROUDích barvách. Cíl naší jízdy je u stánku PROUDu na Letné, kde průvod končí​ a kde budou opět pro děti k dispozici balonky. ​

Více v události https://www.facebook.com/events/1063897150347043/

- Neděle 14. srpna Vzpomínková slavnost se Zenith Virago. Komorní setkání v Lese vzpomínek je oslavou hlubokých vztahů k blízkým, kteří už nežijí.
Více v události https://www.facebook.com/events/639081552905866/

​Přehled ​PROUDích ​akcí na Prague Pride 2016 ​(Mimo Kočárkové jízdy) najdete​ také​ ​zde

Pokud chcete být v obraze přihlašte se prosím k odběru PROUDího newsletteru zde
Těšíme se při některé z příležtostí na viděnou​!
Za tým PROUDu zdraví


Petr Laně

PS: Jihočeská Lambda podpořila Prague Pride i finančně a přeje všem účastníkům skvělou náladu, použitelné počasí a hlavně MILUJTE.

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.