TYTO WEBOVÉ STRÁNKY S PROJEKTY PREVENCE HIV/AIDS PROVOZUJEME ZA FINANČNÍ PODPORY DOTAČNÍHO PROGRAMU MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ ČR V ROCE 2017 A ODPOVÍDAJÍ POŽADAVKŮM „NÁRODNÍHO PROGRAMU ŘEŠENÍ PROBLEMATIKY HIV/AIDS“.
Prague Pride 5. ročník
SVĚT LGBTITakhle vypadá 5. ročník Prague Pride Všichni jsme stejně teplíPrague Pride se nesoustředí na rozdíly, ale na to, co máme všichni společné. Kampaň je reakcí na nárůst šikany a extremistických nálad v české společnosti, které jsou namířeny vůči jakýmkoli odlišnostem a obvykle pramení z neznalosti.

Péčí organizátorů 5. PRAGUE PRIDE máme k dispozici i tištěné programy s přehlednou festivalovou mapou akcí na celý týden 10 – 16.8.2015.

Místa kde je možné zdarma získat Festivalový program v Českých Budějovicích:
- u Jihočeské Lambdy kdykoliv v ČB po domluvě na telefonu 774563390. jihoceska.lambda@volny.cz, včetně odeslání poštou domů, + bonus je prezervativ 36,5 stupně.
- na baru v podniku Music bar BESEDA – sklep (u polikliniky sever)
- Cafe Hostel Panská ul.
- Velbloud Music bar (od 6 – 18.8. zavřeno probíhá rekonstrukce)
- STORM Music Bar , Chelčického ul.

Jihočeskou Lambdu bude reprezentovat skupina pod vedením Karla Veselého a Miloše Novotného. V Praze budou jednat již od pátku, aby osobně kontaktovali a pozvali hosty naší akce 3.10.2015 Duha nad městem – 25.let od zrodu JL.

Taková pěkná výzdoba zazářila na nádraží v Českých Budějovicích na Jirku Hromadu, když vystoupil v poledne na druhé nástupiště.
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.