TYTO WEBOVÉ STRÁNKY S PROJEKTY PREVENCE HIV/AIDS PROVOZUJEME ZA FINANČNÍ PODPORY DOTAČNÍHO PROGRAMU MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ ČR V ROCE 2017 A ODPOVÍDAJÍ POŽADAVKŮM „NÁRODNÍHO PROGRAMU ŘEŠENÍ PROBLEMATIKY HIV/AIDS“.
Úprava označení klubu JL
LAMBDA domáci informaceJihočeská Lambda vstoupila do dalšího období existence a podle nového Občanského zákoníku je nyní vedena jako "spolek". Z toho vyplývá také povinnost úpravy názvu našeho dříve občanského sdružení tak abychom vyhověli zákonné úpravě.

Platný nový občanský zákoník nám ukládá upravit stanovy a také název tak aby bylo zřejmé, že se jedná o neziskové zařízení dříve tedy občanské sdružení. Nyní tedy naplňujeme označení „SPOLEK“ a podle Občanského zákoníku musí obsahovat slova „spolek“ nebo „zapsaný spolek“, postačí však zkratka „z. s.“.


Protože chceme udržet i Vaši pozornost a i když toto není to hlavní co nás drží při činnosti je vhodné abychom znali vzájemně své názory i na otázku názvu klubu.

Hlasovat je možno pro jeden název, je povoleno druhý den svůj názor změnit a dát hlas jinému názvu. Konečné slovo bude mít členské shromáždění, které bude svoláno již v září.Anketa od Vsevjednom.czZatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.