TYTO WEBOVÉ STRÁNKY S PROJEKTY PREVENCE HIV/AIDS PROVOZUJEME ZA FINANČNÍ PODPORY DOTAČNÍHO PROGRAMU MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ ČR V ROCE 2017 A ODPOVÍDAJÍ POŽADAVKŮM „NÁRODNÍHO PROGRAMU ŘEŠENÍ PROBLEMATIKY HIV/AIDS“.
Výroční schůze Jihočeské Lambdy
LAMBDA domáci informace
Jihočeská Lambda - hodnocení (8.2.14)

Děkujeme za účast zejména přispívajícím členů klubu. Vaše finanční podpora umožní klubu vydržet na gay scéně další rok. O akcích jako je velká březnová párty Na Nemanické 15.3. připravovaná výstava Martina Foretníka (14.4. vernisáž), a Mikulášská zábava a závěr roku s názvem Silvestrovské doupě ještě přijdou podrobnější informace. Udržíme také G/L poradnu kterou povede nyní mladý odborník Mgr. Jakub Nováka a také udržíme místo v poradním orgánu vlády ČR - komise pro sex. menšiny. Je to málo , tak přijď i se svým nápadem, který ti rádi pomůžeme realizovat.Jako každý rok je třeba shrnout činnost naší organizace a říct si jakým směrem se budeme dál ubírat. Také je v plánu volba vedení a v neposlední řadě si popovídat a pobýt v přítomnosti přátel a kamarádů :-)

Srdečně Vás zveme na setkání kde se dozvíte více o akci 15.3. připravovaném Silvestrovském doupěti a také třeba o výstavě Martina Foretníka v ČB.

7.2.2014 CAFE HOSTEL v Českých Budějovicích od 18 hodin.

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Výborné Výborné 100% [1 Hlas]
Chvalitebné Chvalitebné 0% [Žádné hlasy]
Dobré Dobré 0% [Žádné hlasy]
Dostačující Dostačující 0% [Žádné hlasy]
Nedostačující Nedostačující 0% [Žádné hlasy]