V ROCE 2019 DOJDE K PŘESUNU STRÁNEK ORGANIZACE NA NOVÝ REDAKČNÍ SYSTÉM A TAKÉ NA NOVÝ SERVER. LZE OČEKÁVAT VÝPADKY V PŘIPOJENÍ I OBSAHU ZA COŽ SE OMLOUVÁME.
TYTO WEBOVÉ STRÁNKY PROVOZUJEME Z PŘÍSPĚVKŮ ČLENŮ ZAPSANÉHO SPOLKU JIHOČESKÁ LAMBDA PRO SVOU POTŘEBU A RADOST. TAKÉ JAKO ARCHIVNÍ MÍSTO DOKUMENTACE PRÁCE ZA POSLEDNÍCH 28 LET ŽIVOTA. PĚKNÝ ROK 2019 PŘEJE ZA SPRÁVNÍ RADU JIRKA MAREČEK.
Vítejte
Prague Pride 2019
sticky
SVĚT LGBTI


Prague Pride 2019 slaví výročí Stonewallských nepokojů a vyzve queer lidi, ať se nebojí být vidět

Tisková zpráva, Praha, 9. července 2019
...
Vzájemná podpora a spolupráce napříč komunitou je leitmotivem letošního festivalu. Jen vizibilita neroztříštěného davu má sílu získat pozornost veřejnosti i politických elit a přinést změnu. „Významnou roli při událostech ve Stonewall Inn sehrálo vedle gayů i několik transgender osobností a leseb, které však brzy poté upadly v zapomenutí. To se již nesmí znovu stát,“ říká Hana Kulhánková a prozrazuje: „Během festivalového týdne proto dostanou větší prostor jednotlivé queer subkomunity – tedy nejen gayové a lesby, ale i transgender a nebinární lidé, bisexuální, asexuální a letos poprvé i intersex osoby.“ Do Prahy přijede italská herečka, politička a trans aktivistka Vladimir Luxuria, britská modelka a asexuální aktivistka Yasmin Benoit, po Skypu bude s českým publikem diskutovat intersex aktivist*ka Pidgeon Pagonis.

Už se to blíží! Devátý ročník LGBT festivalu Prague Pride oteplí Prahu od 5. do 11. srpna. Duhový průvod projde městem jako vždy v sobotu, to znamená 10. srpna. Právě jsme zveřejnili letošní program, který nabízí 130 akcí. Najdete ho v horním menu pod sekcí Festival, anebo prostě proklikem přes dlaždici na homepagi.
více zdePomozte nám při vydání knihy o Marii.Kniha s velkou ambicí a silným příběhem, protkaná krásnými grafickými ilustracemi.K napsání knihy byla autorka inspirována osudem své matky a příběhy, které vyslechla jako zakladatelka organizace ROZKOŠ bez RIZIKA.
Autor: PhDr.Hana Malinová

Senátor i pro naše zájmy.
Zprávy

Je to poprvé kdy se na naši organizaci někdo obrátil o pomoc ve svém politickém snažení. Také jsme již minulý rok informovali o osobní návštěvě pana senátora v našem gay klubu.

Publikováno 27. 9. 2018

Milí Budějčáci, Třeboňáci, Jihočeši, mám pro Vás krátký vzkaz před nadcházejícími senátními volbami. Věnujte mu prosím minutu. A hlavně přijďte k volbám. :-)
PS: Pokud mě chcete podpořit, SDÍLEJTE, prosím, toto video mezi své přátele. Více informací o mé práci a programu najdete na bytuzitecny.cz .
Jiří Šesták
Zavírání lesa 2018
LAMBDA domáci informace

Tradiční akce Vaška a Romana na mýtině pod Švábovým Hrádkem. Žádné pohodlí ale dobrá nálada s opékáním přinesených buřtíků. Tentokrát ochutnávka domácích ořechovek. Pivo v hospůdce U Hada.


Trasa i mapa je umístěna v podrobnostech tohoto příspěvku PŘEČÍST VŠE...
Pozvánka od medvědů Plzeň